Koloryzacja

W naszym salonie oferujemy usługi sprawdzonymi i profesjonalnymi kosmetykami firmy KEUNE.
Oto niektóre z nich:

Tinta Color

Farba Tinta Color jest trwałą farbą, pokrywającą siwiznę w 100%. Chroni i odżywia włosy podczas farbowania, zapobiega porowatości, daje długotrwały kolor i połysk. Farba Tinta Color gwarantuje długotrwałość koloru i jedwabiste, miękkie włosy po zabiegu koloryzacji. Keune Tinta Color pozwala na tworzenie nieskończonej palety kolorów. Zapewnia nieograniczoną liczbę możliwości dla każdej koloryzacji: akcentowania, rozjaśniania, przyciemniania. Pozostawia włosy doskonale odżywione i lśniące.

So Pure Color

Dedykowane dla alergików, w pełni naturalne farby do włosów.
So Pure Color to wolna od amoniaku, trwała farba do włosów, wzbogacona o certyfikowane organiczne ekstrakty roślinne, zawierające Olejek Arganowy, Jaśmin i Drzewo Sandałowe. Zapewnia wysoką jakość koloru, długotrwały efekt i doskonałe pokrycie. Jej unikalna, łagodna formuła odżywia włosy i chroni skórę głowy.

Semi Color Silsoft

Technologia Silsoft gwarantuje ekstra połysk i dobrze odżywione włosy. Semi Color to wyjątkowa, nie zawierająca amoniaku farba ton w ton, która zapewnia utrzymanie integralności struktury włosów. Farba Semi Color Clear to produkt dodający połysku i odżywiający włosy. Udoskonalona kompozycja pigmentów zapewnia dużą intensywność kolorów i pokrycie do 70% siwych włosów. Rozszerzona gama kolorów daje nieskończone możliwości. Modne odcienie zapewniają bardziej intensywny efekt.

Color MAN

Naturalna koloryzacja bez amoniaku dla mężczyzn. Poprawia naturalny kolor włosów, a siwizna dzięki niej znika w ciągu 5 minut. Jest łatwa do zmieszania i aplikacji. Posiada przyjemną, męską nutę zapachową.

Color CRAVING

Keune Color Craving to nowy produkt w gamie koloryzacji Keune dla wszystkich, którzy uwielbiają się wyróżniać z tłumu.
Zawiera odżywiającą , kremową bazę, Proteinę Jedwabną oraz Solamer, zapewniający ochronę UV. Keune Color Craving jest gotowy do użycia bez konieczności mieszania go z developerem. Może być stosowany jako zabieg w salonie (pierwsza aplikacja) oraz w domu. Czas procesu to zaledwie 15 minut!

* żródło opisów: jott.pl