Pielęgnacja włosów

Jak dbać o włosy, aby były zdrowe i lśniące? Przede wszystkim należy dobierać odpowiednie produkty, które pielęgnują i są dostosowane do rodzaju włosów, jak i ewentualnych problemów, jeśli takie występują. Służymy fachową poradą w dobraniu odpowiedniej formy pielęgnacji Twoich włosów. Stosujemy wyłącznie profesjonalne linie, m.in. firmy KEUNE.
Oto zabiegi pielęgnacyjne, które szczególnie polecamy w naszym salonie:

Keune Bond Fusion

ZAPEWNIJ WŁOSOM FARBOWANYM STAŁĄ SIŁĘ I MOC.

Ten zabieg gwarantuje podwojenie wytrzymałości włosów, chroni je i nawilża w trakcie rozjaśniania, koloryzacji i dekoloryzacji w porównaniu do włosów farbowanych bez użycia BOND FUSION.

Keune Bond Fusion nie wymaga wydłużania czasu zabiegu, może być dodawany przy każdej koloryzacji jeśli stan włosów tego potrzebuje. Jest także doskonały do zabiegów regeneracyjnych i nawilżających. Wpływa naprawczo i odbudowuje łuskę włosa .

3 PROSTE KROKI:

BUDOWA
Keune Bond Builder tworzy nowe wiązania i chroni wewnętrzną strukturę włosa, czyniąc włosy mocniejszymi i bardziej odżywionymi.

WZMOCNIENIE
Keune Bond Enhancer - odżywiająca i regenerująca maska wspomaga nowe wiązania poprzez ich uszczelnienie, zapewniając tym samym długotrwałe odżywianie.

REGENERACJA
Keune Bond Recharger - odżywia i wzmacnia farbowane włosy przez długi czas po koloryzacji.

Zabieg ampułkowy KEUNE

Ten nawilżający zabieg polega na wprowadzeniu do włosów ceramidów oraz aminokwasów. Wykonywany jest za pomocą specjalnych ampułek. Cały zabieg trwa około 10 min.

Maska So Pure

Moisturizing Maska to maska do suchych, porowatych i zniszczonych włosów. Mikroproteiny z ekstraktu nasion Moringi wnikają w głąb włosa, by odbudować równowagę nawilżenia i naprawić uszkodzenia spowodowane działaniem czynników chemicznych, mechanicznych i wpływem środowiska.

Maski Nanokeratin

Maska REVITALISE, rewitalizująca maska do włosów naturalnych/nie poddawanych działaniu chemii. Dodaje życia i przywraca równowagę włosom po zabiegu Nanokeratine System, głęboko odżywiając i przywracając optymalny poziom nawilżenia i składników odżywczych.

Maska RE PLENISH, utrwalająca maska do włosów po koloryzacji. Została opracowana w celu dostarczenia dogłębnego odżywienia włosów koloryzowanych. Zawiera składnik zapobiegający blaknięciu koloru na włosach, dodaje objętości i przywraca równowagę włosom po zabiegu, a także głęboko odżywia by przywrócić optymalny poziom nawilżenia – utrzymując kolor tak żywym, jak zaraz po koloryzacji. Nie zawiera parabenów.

Maska RE JUVENATE, uszlachetniająca maska do włosów z pasemkami, rozjaśnianych i uwrażliwionych po zabiegach chemicznych. To prawdziwy zastrzyk odnowy dla włosów poddanych działaniu preparatów chemicznych. Stworzona, by odżywiać włosy od środka i nadać im gładki, jedwabisty wygląd. Odmładza i przywraca równowagę włosom po zabiegu Nanokeratin System, reguluje poziom nawilżenia i składników odżywczych, jednocześnie uwydatniając widoczne we włosach pasemka. Nie zawiera parabenów.

System pielęgnacji OLAPLEX, został stworzony po to, aby regenerować włosy, które w trakcie zabiegów chemicznych lub podczas działania wysokiej temperatury ulegają mechanicznym uszkodzeniom. Olaplex umożliwia radykalną zmianę koloru włosów pozostawiając je w idealnej kondycji. Doceniły to znane gwiazdy Hollywood i tysiące klientów na świecie i w Polsce. Olaplex nie zawiera silikonów, siarczanów, ftalanów, DEA, aldehydów, glutenu i nie był testowany na zwierzętach.

W skład Systemu Olaplex pielęgnującego włosy wchodzą:

OLAPLEX BOND MULTIPLIER – dodany do dowolnego produktu do koloryzacji rekonstruuje zerwane wiązania włosów i zapobiega ich dalszym uszkodzeniom.

OLAPLEX BOND PERFECTOR No.2 – jest utrwalaczem wiązań siarczkowych – wzmacnia działanie MULTIPLIERA oraz przywraca włosom siłę, strukturę i integralność.

OLAPLEX No.3 HAIR PERFECTOR – jest to część systemu Olaplex przeznaczona do stosowania w domu. Umożliwia regenerację i utrzymanie silnych, zdrowych włosów między zabiegami.

Sauna do włosów

Zabieg, który ma za zadanie odżywić i nawilżyć włosy osłabione i zniszczone, np. trwałą ondulacją lub używaniem prostownicy do włosów. Jest to także sposób na regenerację po długim wystawianiu na działanie silnego słońca lub częstym farbowaniu. Efekt uzyskujemy dzięki urządzeniu wytwarzającemu parę wodną i ciepło, które zmiękczają skórę głowy i łuski włosów. Nałożona na włosy maseczka wnika we włosy i skutecznie je regeneruje, a zawarte w niej substancje odżywcze odbudowują strukturę włosów. Etapy zabiegu:
- dwukrotnie mycie i płukanie
- nakładanie na włosy wybranego środka odżywczego, dopasowane do potrzeb włosów
- efekt uzyskuje się po około dwudziestominutowym trzymaniu włosów w saunie, w temperaturze około 40 stopni
- dokładne spłukiwanie chłodną wodą
Polecamy osobom, których włosy:
- są przesuszone farbowaniem lub trwałą ondulacją
- mają rozdwojone końcówki
- są matowe lub puszą się pod wpływem wilgoci.