Produkty Keune dostępne w salonie

Kosmetyki Keune to profesjonalne produkty, dostępne jedynie w salonach fryzjerskich. Fryzjer, jako profesjonalista może właściwie dobrać kosmetyk do potrzeb Klienta, dlatego też zapraszamy do skorzystania z oferty produktowej dostępnej w Studio M.M.

Keune Care

Design Care

Ten intensywny program zabiegów pielęgnacyjnych posiada cechy najwyższej klasy, wzbogacony o minerały esencjonalne, które niesamowicie odżywiają skórę głowy. Uspakajają one skórę głowy, co zapewnia z kolei zdrowe włosy.

Keune Care

Design Styling

Design Care

Linia Design Styling to produkty przeznaczone do modelowania i utrwalania fryzury. Przeznaczone są do wszystkich rodzajów włosów. Mają nie tylko właściwości utrwalające, ale także pielęgnujące.

Design Styling

Care Line Man

Care Line Man

Produkty do pielęgnacji włosów i skóry głowy przeznaczone dla mężczyzn. W skład linii wchodzą szampony do codziennej pielęgnacji o wysokiej zawartości składników odżywczych i ochronnych.

Care Line Man

So Pure Natural Balance

So Pure Natural Balance

100% czysto roślinna terapia esencjonalna - wolna od siarczanów i parabenów. Seria So Pure Natural Balance została stworzona po wielu latach intensywnych badań. Ekstrakty roślinne i olejki esencjonalne są jej głównymi składnikami. Wiedza z zakresu fitoterapii, aromaterapii i homeopatii wspiera koncepcję So Pure Natural Balance (...)

So Pure Natural Balance

* żródło opisów: jott.pl