Stopy i dłonie

Stopy i dłonie pełnią bardzo ważną funkcję w życiu człowieka. Wykonują dla nas dużą pracę oraz są wizytówką naszej Osoby. Trzeba dbać o nie by funkcjonowały zdrowo i działały dobrze jak najdłużej, zdobiąc swoim wyglądem nas Samych.

Pielęgnacja dłoni

Studio MM stosuje zabiegi pielęgnacyjne odpowiednie dla Twoich dłoni. W zależności od potrzeb (zawsze konsultowane z Klientem).

Pielęgnacja dłoni

Stylizacja dłoni

Profesjonalnie wystylizowane paznokcie to ozdoba pielęgnowanych dłoni. Specjaliści Studia M.M. dbają o to, aby wizualne efekty ich pracy w pełni odzwierciedlały oczekiwania naszych Klientek.

Stylizacja dłoni

Pielęgnacja stóp

Nasze stopy wymagają odpowiedniej i regularnej pielęgnacji. Studio M.M. od wielu lat stosuje rozmaite zabiegi, które niosą ulgę obolałym stopom i poprawiają ich wygląd.

Pielęgnacja stóp

Stylizacja stóp

O nasze stopy powinniśmy dbać przez cały rok. Gdy są zdrowe i należycie wypielęgnowane, gdy kształtne i zadbane paznokcie, wtedy nie tylko wpływają dodatnio na nasze samopoczucie, ale są również ważnym elementem naszego wyglądu.

Stylizacja stóp

Produkty do dłoni i stóp

Design Styling

Aby wzmocnić i utrzymać efekt pielęgnacji i stylizacji dłoni i stóp wykonany w Studio M.M., oferujemy Państwu do nabycia na użytek domowy w pełni profesjonalne produkty pielęgnacyjne.

Produkty do dłoni i stóp