Stylizacja dłoni

Profesjonalnie wystylizowane paznokcie to ozdoba pielęgnowanych dłoni. Specjaliści Studia M.M. dbają o to, aby wizualne efekty ich pracy w pełni odzwierciedlały oczekiwania naszych Klientek. Zabiegi wykonujemy bardzo starannie, dbając o naturalną powierzchnię paznokci. Stosowane przez nas metody żelowego i akrylowego przedłużania i utwardzania paznokci, podobnie jak manicure hybrydowy, charakteryzują się długim czasem trwałości, w jakim są utrzymywane. Nasza wieloletnia praktyka w zdobieniu paznokci, a także używane przez nas najlepsze światowe produkty do stylizacji, to klucz do zadowolenia naszych Klientek.

Żel

Dzięki zastosowaniu podczas modelowania paznokci metody żelowej zyskujemy przedłużenie paznokci, korekcję ich kształtu oraz poprawiamy ich wytrzymałość. Osoby, które zdecydują się na zastosowanie żelu, nie muszą zmagać się z problemami połamanych paznokci czy łuszczącego się lakieru. Czynności dokonujemy w technice światło utwardzalnej, czyli wykonując zabieg stosujemy wydajne lampy UV.
Płytka paznokciowa podczas przedłużania paznokci metodą żelową nie zostanie uszkodzona. Czas utrzymywania paznokci żelowych to około 3-5 tygodni. Po tym czasie, z uwagi na fakt, że nasze paznokcie po prostu rosną, ale też mogą się niszczyć czy deformować, należy je dopełnić aby nadal utrzymać pożądany efekt.

Akryl

Jeśli twoje paznokcie są kruche i łamliwe, polecamy zastosowanie akrylu. Stylizowanie paznokci akrylem sprawi, że staną się one twarde i odporne na uszkodzenia. Dodatkowym atutem tej metody jest możliwość wybrania koloru oraz wzorów, którymi chcemy ozdobić nasze paznokcie.
Profesjonalnie utwardzone paznokcie utrzymują się na naturalnej płytce paznokciowej około 3 tygodnie. Po tym czasie istnieje możliwość ich uzupełnienia.
Przedłużanie i utwardzanie akrylem polecamy szczególnie osobom, które mają nawyk obgryzania paznokci. Zastosowanie tej metody maskuje nierówności, deformacje i inne niedoskonałości płytki. Jest gwarancją, że będzie ona wyglądała naturalnie i zdrowo, ponieważ akryl po wyschnięciu staje się twardy, przez co utrudnia uszkadzanie płytki w momencie obgryzania. Jest więc skuteczną, ale również atrakcyjną wizualnie metodą na oduczenie się tego wstydliwego nawyku.

Manicure hybrydowy

Ze względu na swoją trwałość, manicure hybrydowy zyskał w ostatnim czasie uznanie wielu naszych Klientek. Jak łatwo wywnioskować, związane jest to z czasem, który oszczędzają. Stosując popularną „hybrydę” nie muszą się już martwić o czasochłonne poprawki odpryskującego lakieru. Trwałość tej metody określa się na minimum 2 tygodnie, bez żadnych widocznych uszkodzeń.
W jaki sposób wykonywany jest ten rodzaj manicure? Przygotowanie przypomina manicure klasyczny, czyli wyrównanie paznokci, usuwanie skórek, itd.
Kolejnym etapem jest nałożenie bazy, a następnie zastosowanie specjalnych rodzajów lakiero-żeli. Na koniec utwardzamy je, w specjalnej lampie, promieniami LED/UV. Usługa ta jest zalecana do naturalnej płytki paznokcia.
Porada - profesjonalnie wykonany manicure hybrydowy jest w pełni bezpieczny dla płytki paznokciowej, jest więc godny polecenia jako odmiana np. dla stosowanych wcześniej żelu lub akrylu.

Ze względu na konieczność użycia lampy LED/UV, wskazana jest wizyta w studio posiadającym odpowiednie urządzenia. Ponadto usuwanie lakieru powinno odbywać się w profesjonalnych gabinetach, gdyż lakier jest odporny na działanie zmywaczy do paznokci, więc samodzielne usuwanie hybrydy może spowodować uszkodzenie płytki.

Zdobienie paznokci

Ten dział mógłby zawierać tyle tekstu, co uznane dzieła literackie, pisane „ku pokrzepieniu serc”. Wszak zdobienie paznokci to nie tylko nasz „sposób na życie”, ale również prawdziwa pasja.
Dlatego też wyznając zasadę, że „jeden obraz wart jest tyle, co tysiąc słów” zapraszamy do zapoznania się z galeriami zdjęć wykonywanych przez nas stylizacji.
Zapraszamy również do kontaktu osobistego lub telefonicznego – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

Porada – aby Twoje dłonie rzeczywiście były Twoją wizytówką, pamiętaj o ich systematycznej pielęgnacji w naszym Studio.

Phenom Jessica

PHENOM to fenomenalny system manicure’u polimerowego, który jest aplikowany na odżywkę i szybko wysycha, tym samym dba o zdrowie i piękny wygląd paznokci. Ta przełomowa technologia nie wymaga utwardzania w lampie UV ani LED, a nieskazitelny manicure utrzymuje się na paznokciach nawet do 10 dni. Fenomenalna kolekcja 24 intensywnych kolorów.

Opi Infinite Shine

Potrzeby kobiet według OPI... to przede wszystkim piękne paznokcie, pokryte nieskończenie trwałym lakierem o niekończącym się połysku. Mamy to!
Nowy system INFINITE SHINE, to:
• paleta 30 zupełnie nowych odcieni, wykreowanych wyłącznie dla tego systemu;
• wyjątkowy, trójwymiarowy połysk bez zarysowań do 10 dni, aż do czasu usunięcia lakieru Infinite Shine;
• łatwy w aplikacji, jak wszystkie lakiery OPI: baza, lakier, top - bez użycia lampy i specjalistycznych przyspieszaczy schnięcia;
• prosty w usuwaniu, wystarczy niskoacetonowy zmywacz do paznokci i wacik - bez namaczania;
• głęboki pigment, dzięki któremu kolor jest niewiarygodnie nasycony, mocny i kremowy;
• wyjątkowa trwałość do 10 dni