Stylizacja stóp

O nasze stopy powinniśmy dbać przez cały rok. Zdrowe i należycie wypielęgnowane stopy oraz kształtne i zadbane paznokcie nie tylko wpływają dodatnio na nasze samopoczucie, ale są również ważnym elementem naszego wyglądu. Dlatego powinniśmy poddawać je zabiegom pielęgnacyjnym w gabinecie kosmetycznym. W Studio M.M. oferujemy bardzo efektywne usługi oparte na systemie Fusion 2.5.2. (paznokcie są suche natychmiast po zabiegu). Trwałość naszych zabiegów osiągamy stosując pedicure hybrydowy. Efekt wszystkich działań dopełniamy przez malowanie i zdobienie paznokci.

Pedicure hybrydowy

Pedicure hybrydowy to odpowiedź na zapotrzebowanie kobiet, które chcą mieć zregenerowane i zadbane stopy. Pierwszy etap podobny jest do zabiegów, które wykonujemy robiąc pedicure klasyczny czy leczniczy.
Stosujemy:
zmiękczającą kąpiel stóp
usuwanie starego lakieru
opracowanie paznokci
usunięcie zrogowaciałego naskórka z płytki
frezowanie (usuwanie modzeli, odcisków, nagniotków)
nakładanie bazy
malowanie paznokci lakiero-żelem
nakładanie preparatu nawierzchniowego
utwardzanie każdej warstwy promieniami UV
wcieranie nawilżającej oliwki w wał okołopaznokciowy
wcieranie odżywczego balsamu w stopy
W efekcie skóra stóp jest gładka i miła w dotyku, a paznokcie zupełnie suche, co jest niesłychanie wygodne, zwłaszcza w okresie zimowym.
Uwaga – we wszystkich zabiegach pedicure Studio M.M. korzysta jedynie z JEDNORAZOWYCH misek i nakładek trących
Porada – podobnie jak w przypadku manicure hybrydowego, usuwanie lakieru powinno odbywać się w profesjonalnych gabinetach, gdyż lakier jest odporny na działanie zmywaczy do paznokci, więc samodzielne usuwanie powłoki może spowodować uszkodzenie płytki.

Malowanie i zdobienie paznokci

Podobnie jak w przypadku malowania paznokci dłoni – niech przemówią obrazy! Dodamy tylko, że przygotowując się do zdobienia paznokci słuchamy oczekiwań naszych Klientek, ale również, z uwagi na wieloletnie doświadczenie, bardzo chętnie doradzamy.

Phenom Jessica

PHENOM to fenomenalny system pedicure’u polimerowego, który jest aplikowany na odżywkę i szybko wysycha, tym samym dba o zdrowie i piękny wygląd paznokci. Ta przełomowa technologia nie wymaga utwardzania w lampie UV ani LED, a nieskazitelny manicure utrzymuje się na paznokciach nawet do 10 dni. Fenomenalna kolekcja 24 intensywnych kolorów.

Opi Infinite Shine

Potrzeby kobiet według OPI... to przede wszystkim piękne paznokcie, pokryte nieskończenie trwałym lakierem o niekończącym się połysku. Mamy to!
Nowy system INFINITE SHINE, to:
• Paleta 30 zupełnie nowych odcieni, wykreowanych wyłącznie dla tego systemu;
• Wyjątkowy, trójwymiarowy połysk bez zarysowań do 10 dni, aż do czasu usunięcia lakieru Infinite Shine;
• Łatwy w aplikacji, jak wszystkie lakiery OPI: baza, lakier, top - bez użycia lampy i specjalistycznych przyspieszaczy schnięcia;
• Prosty w usuwaniu, wystarczy niskoacetonowy zmywacz do paznokci i wacik - bez namaczania;
• Głęboki pigment, dzięki któremu kolor jest niewiarygodnie nasycony, mocny i kremowy;
• Wyjątkowa trwałość do 10 dni;