Usługi Fryzjerskie

Wiemy jak zadbać o Twoje włosy, aby były piękne i zdrowe. To lata praktyki i nieustannego doskonalenia, ale także stosowanie wyłącznie sprawdzonych i markowych kosmetyków. Dzięki współpracy z firmą Jott, wyłącznym dystrybutorem kosmetyków KEUNE, oferujemy naszym klientom możliwość zakupu produktów, których używamy w naszym studio. Każdą wizytę możemy poprzedzić indywidualnymi, bezpłatnymi konsultacjami.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług Panie, Panów oraz dzieci.

Koloryzacja

Koloryzacja włosów

W naszym salonie pracujemy przy użyciu sprawdzonych i profesjonalnych kosmetyków firmy KEUNE.
Oto niektóre z nich: Tinta Color, So Pure Color, Semi Color Silsoft.

Koloryzacja włosów

Pielęgnacja

Pielęgnacja włosów

Jak dbać o włosy, aby były zdrowe i lśniące? Przede wszystkim należy dobierać odpowiednie produkty, które pielęgnują i są dostosowane do rodzaju włosów, jak i ewentualnych problemów, jeśli takie występują. Służymy fachową poradą w dobraniu odpowiedniej formy pielęgnacji Twoich włosów. Stosujemy wyłącznie profesjonalne linie, m.in. firmy KEUNE.

Pielęgnacja włosów

Kosmetyki Keune

Produkty Keune

Kosmetyki Keune to profesjonalne produkty, dostępne jedynie w salonach fryzjerskich, ponieważ to właśnie fryzjer jako profesjonalista może je właściwie dobrać do potrzeb Klienta. Zapraszamy do skorzystania z naszej ofery produktowej i zakupu odpowiedniego produktu.

Produkty Keune

Kosmetyki Kevin.Murphy

Design Styling

Gama produktów KEVIN.MURPHY - szamponów, odżywek, kuracji i akcesoriów do stylizacji - to przyjemne połączenie wyglądu "jak z wybiegu" i naturalnej aromaterapii, zaspokajające potrzeby każdego typu włosów.

Kosmetyki Kevin.Murphy

Zabiegi Kevin.Murphy

Design Styling

Inspirowana najskuteczniejszymi zabiegami kosmetycznymi profesjonalna pielęgnacja włosów od marki KEVIN.MURPHY wykorzystuje najlepsze, naturalne składniki oraz technologie stosowane do pielęgnacji skóry.

Zabiegi Kevin.Murphy

Zdjęcia fryzur

Design Styling

Wszystkim, którzy poszukują pomysłu na stylizacje, polecamy galerię fryzur wykonanych w Studio M.M. oraz galerię INSPIRACJE. Mogą także Państwo liczyć na nasz zespół, który zawsze udzieli wyczerpujących informacji oraz fachowych porad.

Zdjęcia fryzur