Zabiegi Kevin.Murphy

Inspirowana najskuteczniejszymi zabiegami kosmetycznymi profesjonalna pielęgnacja włosów od marki KEVIN.MURPHY wykorzystuje najlepsze, naturalne składniki oraz technologie stosowane do pielęgnacji skóry.

I. TREAT.ME MOISTURE - ZABIEG NAWILŻAJĄCY

Dla włosów suchych, kręconych lub zniszczonych zabiegami chemicznymi
Dobrana do indywidualnych potrzeb, oferowana w salonie kuracja MOISTURE, nawilża włosy, nadaje im zdrowy blask, sprawia, że stają się idealnie miękkie i nieobciążone. Cenne olejki i ekstrakty roślinne nawilżają, regenerują i poprawiają strukturę włosów oraz odbudowują je od środka. Dzięki temu włosy są odżywione i łatwiej poddają się stylizacji. Zabieg obejmuje masaż sensoryczny.

II. TREAT.ME STRENGTH - ZABIEG WZMACNIAJĄCY ORAZ DODAJĄCY OBJĘTOŚCI

Dla włosów delikatnych, łamliwych i zniszczonych
Dostosowana do indywidualnych potrzeb profesjonalna kuracja, która rozwiązuje problemy słabych, łamliwych i uszkodzonych włosów. Dzięki mieszance protein i aminokwasów włosy odzyskują witalność, stają się bardziej elastyczne, pełne objętości i odporne na uszkodzenia Zabieg obejmuje masaż sensoryczny.

III. ANTI-AGING - ZABIEG PRZECIWSTARZENIOWY

Dla włosów osłabionych w wyniku działania hormonów, środowiska lub substancji chemicznych
Rytuał pielęgnacyjny inspirowany unikalnymi, regenerującymi i ochronnymi właściwościami olejku z kwiatu immortelle, zawartego w serii YOUNG.AGAIN. Przywraca młodzieńczy blask i odporność na uszkodzenia suchym, zniszczonym i starzejącym się włosom.
Wygładza je i sprawia, że stają się one podatne na stylizację.

IV. DENSIFYING & STRENGTHENING - ZABIEG POGRUBIAJĄCY ORAZ WZMACNIAJĄCY WŁOSY

Dla włosów cienkich, słabych lub wypadających
Dostosowana do indywidualnych potrzeb profesjonalna kuracja, która rozwiązuje problemy cienkich i wypadających włosów. Odżywia, wzmacnia i pobudza wzrost włosów, dodając im objętości i siły. Zawarty w produktach wyciąg z natki pietruszki zapobiega wypadaniu i przyśpiesza wzrost włosów. Dzięki zastosowaniu technologii wykorzystywanej do zagęszczania i przedłużania rzęs włosy stają się pogrubione i gęstsze. Zabieg obejmuje masaż sensoryczny.

V. BRIGHTEN & STRENGTHEN - ZABIEG ROZŚWIETLAJĄCY ORAZ WZMACNIAJĄCY

Dla cienkich i delikatnych włosów, i pozbawionych objętości
Pogrubiająco-nawilżająca terapia pielęgnacyjna, który intensyfi kuje odbudowę komórkową włosów i skóry głowy. Sprawia, że cienkie, pozbawione życia, suche włosy stają się lśniące, pełne objętości i podatne na stylizację.

VI. ANGEL KMX

Dla cienkich i delikatnych włosów, i pozbawionych objętości
Pogrubiająco-nawilżająca terapia pielęgnacyjna, który intensyfi kuje odbudowę komórkową włosów i skóry głowy. Sprawia, że cienkie, pozbawione życia, suche włosy stają się lśniące, pełne objętości i podatne na stylizację.

VII. HYDRATE-ME KMX

Do włosów suchych, słabych i zniszczonych
Nawilżająca terapia, która przywraca właściwy poziom nawilżenia i nadaj blask włosom, dzięki mieszance witamin, olejków i lipidów, które wygładzają strukturę włosów, odbudowując jednocześnie ich powierzchnię. Połączenie witaminy C i E oraz ekstraktu z owocu śliwki kakadu sprawia, że włosy odzyskują naturalny blask i stają się bardziej podatne na stylizację.

VIII. LUXURY KMX

Do włosów grubych, suchych i niesfornych
Niezwykle bogata i odżywcza kuracja, która pozwala zapanować nad szorstkimi, kręconymi i przesuszonymi włosami. Połączenie naturalnych składników jak masło murumuru oraz olej z orzecha kukui zapewnia odpowiednią równowagę hydrolipidową, nawilżenie, miękkość i naturalny blask, ułatwiając jednocześnie stylizację.